Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Value
el: Αξία

en: List
el: Λίστα

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Category
el: Κατηγορία

en: Add category
el: Προσθήκη κατηγορίας

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Table
el: Πίνακας

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Order
el: Σειρά

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Comparison
el: Σύγκριση

en: Edit category
el: Τροποποίηση κατηγορίας

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number
