Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: List
eo: Listigi

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Category
eo: Kategorio

en: Add category
eo: Aldonu kategorion

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Table
eo: Tabelo

en: Edit category
eo: Redaktu kategorion
