Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (28 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Attribute
es: Atributo

en: Value
es: Valor

en: List
es: Lista

en: Categories
es: Categorías

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Reiniciar

en: Category
es: Categoría

en: Add category
es: Añadir categoría

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: This field is required.
es: Este campo es obligatorio.

en: Table
es: Tabla

en: Attributes
es: Atributos

en: Order
es: Pedido

en: Clear
es: Limpiar

en: Generate
es: Crear

en: Edit attribute
es: Editar atributo

en: Attribute name
es: Nombre de atributo

en: Properties
es: Propiedades

en: Comparison
es: Comparación

en: Edit category
es: Editar categoría

en: Administer attributes
es: Administrar atributos

en: Weight for row @number
es: Peso para la fila @number
