Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Attribute
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: List
et: Nimekiri

en: Categories
et: Kategooriad

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Lähtesta

en: Category
et: Kategooria

en: Add category
et: Lisa kategooria

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Silt

en: Save
et: Salvesta

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Table
et: Tabel

en: Attributes
et: Omadused

en: Order
et: Järjestus

en: Clear
et: Tühjenda

en: Edit category
et: Muuda kategooriat

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal
