Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Category
eu: Kategoria

en: Add category
eu: Kategoria gehitu

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Table
eu: Taula

en: Edit category
eu: Kategoria editatu
