Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Value
fa: مقدار

en: List
fa: لیست

en: Categories
fa: دسته‌بندی‌ها

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Category
fa: دسته

en: Add category
fa: اضافه کردن دسته

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Table
fa: جدول

en: Order
fa: ترتیب

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Edit category
fa: ویرایش دسته‌بندی
