Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Value
fi: Arvo

en: List
fi: Lista

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta oletusarvoihin

en: Category
fi: Kategoria

en: Add category
fi: Lisää kategoria

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Table
fi: Taulukko

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Order
fi: Järjestys

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Save and add another
fi: Tallenna ja lisää uusi

en: Generate
fi: Luo

en: Compare
fi: Vertaile

en: Edit category
fi: Muokkaa kategoriaa

en: Weight for row @number
fi: Paino riville @number
