Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Attribute
gl: Atributo

en: Value
gl: Valor

en: List
gl: Lista

en: Categories
gl: Categorías

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Category
gl: Categoría

en: Add category
gl: Engadir categoría

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Table
gl: Táboa

en: Order
gl: Orde

en: Edit category
gl: Editar categoría
