Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: delete
he: מחק

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Attribute
he: מאפיין

en: Value
he: ערך

en: List
he: רשימה

en: Categories
he: סיווגים

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Category
he: סיווג

en: Add category
he: הוספת קטגוריה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Table
he: טבלה

en: Order
he: הזמנה

en: Clear
he: ניקוי

en: Compare
he: השווה

en: Edit category
he: ערוך סיווג
