Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Töröl

en: Operations
hu: Műveletek

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Value
hu: Érték

en: List
hu: Lista

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Category
hu: Kategória

en: Add category
hu: Kategória hozzáadása

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Table
hu: Táblázat

en: Attributes
hu: Tulajdonságok

en: Order
hu: Sorrend

en: Add template
hu: Sablon hozzáadása

en: Clear
hu: Törlés

en: Edit attribute
hu: Tulajdonság szerkesztése

en: Attribute name
hu: Tulajdonság neve

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Comparison
hu: Összehasonlítás

en: Compare
hu: Összehasonlítás

en: Edit category
hu: Kategória szerkesztése

en: Administer attributes
hu: Tulajdonságok adminisztrációja

en: Weight for row @number
hu: @number. sor súlya
