Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Attribute
it: Attributo

en: Value
it: Valore

en: List
it: Elenco

en: Categories
it: Categorie

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Category
it: Categoria

en: Add category
it: Aggiungi categoria

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: This field is required.
it: Questo campo è obbligatorio.

en: Table
it: Tabella

en: Attributes
it: Attributi

en: Order
it: Ordinamento

en: Clear
it: Cancella

en: Save and add another
it: Salva e aggiungi un'altro

en: Generate
it: Genera

en: Edit attribute
it: Modifica attributo

en: Comparison
it: Confronto

en: Edit category
it: Modifica categoria

en: Weight for row @number
it: Peso per la riga @number
