Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Attribute
ja: 属性

en: Value
ja: 値

en: List
ja: リスト

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Category
ja: カテゴリー

en: Add category
ja: カテゴリーの追加

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: Table
ja: テーブル

en: Attributes
ja: 属性

en: Order
ja: オーダー

en: Clear
ja: クリアー

en: Templates
ja: テンプレート

en: !title: !required
ja: !title： !required

en: Edit attribute
ja: 属性の編集

en: Comparison
ja: 比較

en: Compare
ja: 比較

en: Edit category
ja: カテゴリーの編集

en: Weight for row @number
ja: 行 @row のウェイト
