Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: delete
jv: busek

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Categories
jv: Kategori

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Balékna

en: Category
jv: Kategori

en: Add category
jv: Tambah kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: Table
jv: Tabel

en: Order
jv: Urutan

en: Weight for row @number
jv: Urutan kanggo baris @number
