Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: ღირებულება

en: List
ka: სია

en: Name
ka: სახელი

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.
