Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Value
kk: Мән

en: List
kk: Көрсету

en: Categories
kk: Категория

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Category
kk: Категория

en: Add category
kk: Категория қосу

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: Table
kk: Кесте

en: Edit category
kk: Категорияны өңдеу
