Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: List
km: បញ្ជី

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Add category
km: បន្ថែម​ប្រភេទ​

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: This field is required.
km: ត្រូវ​ការ​វាល​នេះ ។

en: Table
km: តារាង

en: Order
km: លំដាប់

en: !title: !required
km: !title ៖ !required

en: Edit category
km: កែសម្រួល​ប្រភេទ
