Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Attribute
kn: ಗುಣವಿಶೇಷ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Add category
kn: ಹೊಸ ವರ್ಗವನ್ನು ಸೇರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು

en: Attribute name
kn: ವೈಶಿಷ್ಟ್ಯದ ಹೆಸರು

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು

en: Edit category
kn: ವರ್ಗವನ್ನು ಪಟ್ಟಿ ಮಾಡು

en: Definition list
kn: ವಿವರಣೆಯ ಪಟ್ಟಿ
