Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: List
ku: لیستە

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Category
ku: پۆل

en: Add category
ku: زیادکردنی هاوپۆل

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: Table
ku: خشتە

en: Order
ku: ڕیز

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Edit category
ku: هاوپۆل ده‌ستکاری بکه‌
