Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Search
ky: Издөө

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: This field is required.
ky: Бул мамычаны толтуруу шарт.
