Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Attribute
lt: Požymis

en: Value
lt: Reikšmė

en: List
lt: Sąrašas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Category
lt: Kategorija

en: Add category
lt: Pridėti kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Žymė

en: Save
lt: Saugoti

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Table
lt: Lentelė

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Order
lt: Tvarka

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Edit attribute
lt: Redaguoti požymius

en: Comparison
lt: Palyginimas

en: Edit category
lt: Redaguoti kategoriją

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris
