Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Operācijas

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: List
lv: Saraksts

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Category
lv: Kategorija

en: Add category
lv: Pievienot kategoriju

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Table
lv: Tabula

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Order
lv: Secība

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Comparison
lv: Salīdzinājums

en: Edit category
lv: Rediģēt kategoriju

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number
