Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Category
mn: Ангилал

en: Add category
mn: Ангилал нэмэх

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Order
mn: Дараалал
