Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Category
mr: केटेगरी

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत
