Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: List
my: စာရင်း

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Table
my: ဇယား

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Compare
my: နှိုင်းယှဉ်ရန်
