Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: List
ne: सूचि

en: Search
ne: खोज्नुस

en: Category
ne: वर्ग

en: Add category
ne: वर्ग थप्नुस

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस
