Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Handelingen

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Value
nl: Waarde

en: List
nl: Lijst

en: Categories
nl: Categorieën

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Category
nl: Categorie

en: Add category
nl: Categorie toevoegen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Table
nl: Tabel

en: Attributes
nl: Attributen

en: Order
nl: Volgorde

en: Clear
nl: Leegmaken

en: Save and add another
nl: Opslaan en andere toevoegen

en: Generate
nl: Genereer

en: Edit attribute
nl: Attribuut bewerken

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Comparison
nl: Vergelijking

en: Compare
nl: Vergelijken

en: Edit category
nl: Categorie bewerken

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number
