Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Category
nn: Kategori

en: Add category
nn: Legg til kategori

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: Table
nn: Tabell

en: Edit category
nn: Rediger kategori
