Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Add category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ ਸ਼ਾਮਲ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: This field is required.
pa: ਇਹ ਖੇਤਰ ਲਾਜ਼ਮੀ ਹੈ।
