Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Czynności

en: Value
pl: Wartość

en: List
pl: Lista

en: Categories
pl: Kategorie

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Przywróć

en: Category
pl: Kategoria

en: Add category
pl: Dodaj kategorię

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zachowaj

en: This field is required.
pl: Wypełnienie pola jest wymagane.

en: Table
pl: Tabela

en: Order
pl: Porządkowanie

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Save and add another
pl: Zapisz i dodaj kolejny

en: Compare
pl: Porównaj

en: Edit category
pl: Edycja kategorii

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number
