Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: delete
ro: şterge

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Attribute
ro: Atribut

en: Value
ro: Valoare

en: List
ro: Lista

en: Categories
ro: Categorii

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Category
ro: Categorie

en: Add category
ro: Adaugă categorie

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: This field is required.
ro: Acest câmp este obligatoriu.

en: Table
ro: Tabel

en: Attributes
ro: Atribute

en: Order
ro: Comandă

en: Clear
ro: Elimină

en: Edit category
ro: Editează categoria
