Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Действия

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Value
ru: Значение

en: List
ru: Список

en: Categories
ru: Категории

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Category
ru: Категория

en: Add category
ru: Добавить категорию

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: This field is required.
ru: Обязательно для заполнения.

en: Table
ru: Таблица

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Order
ru: Порядок

en: Add template
ru: Добавить шаблон

en: Clear
ru: Очистить

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Save and add another
ru: Сохранить и добавить еще

en: Generate
ru: Создать

en: Add attribute
ru: Добавить свойство

en: Edit attribute
ru: Редактировать атрибут

en: Attribute name
ru: Название атрибута

en: Properties
ru: Свойства

en: Comparison
ru: Сравнение

en: Compare
ru: Сравнить

en: Edit category
ru: Редактировать категорию

en: Weight for row @number
ru: Вес для строки @number

en: Attribute label
ru: Метка атрибута
