Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
