Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Attribute
sk: Vlastnosť

en: Value
sk: Hodnota

en: List
sk: Zoznam

en: Categories
sk: Kategórie

en: Search
sk: Hľadať

en: Category
sk: Kategória

en: Add category
sk: Pridať kategóriu

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Table
sk: Tabuľka

en: Attributes
sk: Vlastnosti

en: Order
sk: Poradie

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Edit attribute
sk: Upraviť vlastnosť

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Comparison
sk: Porovnanie

en: Edit category
sk: Upraviť kategóriu

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number
