Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Attribute
sl: Atribut

en: Value
sl: Vrednost

en: List
sl: Seznam

en: Categories
sl: Kategorije

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Category
sl: Kategorija

en: Add category
sl: Dodaj kategorijo

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: Table
sl: Tabela

en: Order
sl: Vrstni red

en: Edit category
sl: Uredi kategorijo
