Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: delete
sq: elemino

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: Value
sq: Vlera

en: List
sq: Lista

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Category
sq: Kategoria

en: Add category
sq: Shto kategori

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.

en: Table
sq: Tabela

en: Edit category
sq: Ndrysho kategorinë
