Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: List
te: జాబితా

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Category
te: వర్గం

en: Add category
te: వర్గం చేర్చు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: This field is required.
te: ఈ ఖాళీ తప్పనిసరి

en: Table
te: పట్టిక

en: Order
te: క్రమం
