Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Value
th: ค่า

en: List
th: รายการ

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Search
th: ค้นหา

en: Reset
th: คืนค่าเดิม

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Add category
th: เพิ่มหมวด

en: Name
th: ชื่อ

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: Comparison
th: เปรียบเทียบ

en: Edit category
th: แก้ไขกลุ่ม
