Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Value
tr: Değer

en: List
tr: Listele

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Category
tr: Kategori

en: Add category
tr: Kategori ekle

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: Table
tr: Tablo

en: Order
tr: Sipariş

en: Clear
tr: Temizle

en: Attribute name
tr: Nitelik ismi

en: Edit category
tr: Kategori düzenle
