Dynamic properties (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Operations
uk: Дії

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Value
uk: Значення

en: List
uk: Список

en: Categories
uk: Категорії

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Category
uk: Категорія

en: Add category
uk: Додати категорію

en: Name
uk: Ім'я

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Заголовок

en: Save
uk: Зберегти

en: This field is required.
uk: Обов'язкове поле

en: Table
uk: Таблиця

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Order
uk: Замовлення

en: Delete template
uk: Вилучити шаблон

en: Clear
uk: Очистити

en: Templates
uk: Шаблони

en: Save and add another
uk: Зберегти та додати інший

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Add attribute
uk: Додати властивість

en: Edit attribute
uk: Редагувати властивість

en: Attribute name
uk: Назва властивості

en: Properties
uk: Властивості

en: Comparison
uk: Порівняння

en: Compare
uk: Порівняння

en: Edit category
uk: Змінити категорію

en: Edit template
uk: Редагувати шаблон
