Protected node (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: yes
mr: हो

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: week
mr: आठवडा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Percent
mr: टक्के

en: Email subject
mr: ईमेलचा विषय(Subject)
