Protected node (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (40 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: yes
uk: так

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Password
uk: Пароль

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: week
uk: тиждень

en: Access
uk: Доступ

en: Updated
uk: Оновлено

en: no
uk: ні

en: Percent
uk: Відсоток

en: Count
uk: Лічильник

en: OK
uk: Гаразд

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: Email content
uk: Уміст листа

en: published
uk: опубліковано

en: day
uk: день

en: month
uk: місяць

en: year
uk: рік

en: From email address
uk: З електронної адреси

en: not published
uk: не опубліковано

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: Emails
uk: Повідомлення електронної пошти

en: Show Title
uk: Відображати заголовок

en: Protected node
uk: Захищений матеріал

en: Incorrect password!
uk: Неприпустимий пароль!

en: Protected Node
uk: Захищений матеріал

en: Controls whether selected nodes are protected with a password.
uk: Захищає обрані матеріали паролем.

en: Password protect this @node
uk: Захистити паролем @node

en: This @node is protected
uk: @node захищений.

en: Show the title to users when requesting the password.
uk: Відображати користувачеві заголовок, коли запитується пароль.

en: Show title
uk: Показувати заголовок

en: Undefined language (@langcode)
uk: Невизначена мова (@langcode)
