Protected node (7.x-1.0-rc2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Password
ga: Pasfhocal

en: month
ga: mí

en: year
ga: bliain
