Protected node (7.x-1.0-rc2) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: yes
mk: да

en: edit
mk: промени
