Protected node (7.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: yes
ps: هو

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Password
ps: پټ توری

en: Access
ps: لاس رسی

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: no
ps: نه

en: Count
ps: شمیر

en: OK
ps: سمه ده

en: published
ps: خپاره شوي

en: day
ps: ورځ

en: month
ps: میاشت

en: year
ps: کال
