Protected node (7.x-1.0-rc2) - en to si translation catalogue (16 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: yes
si: ඔව්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Password
si: මුරපදය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Count
si: එකතුව

en: day
si: දවස

en: month
si: මාසය

en: year
si: අවුරුද්ද
