Protected Node (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: yes
sk: áno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Password
sk: Heslo

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Access
sk: Prístup

en: Updated
sk: Aktualizované

en: no
sk: nie

en: Count
sk: Počet

en: published
sk: zverejnené

en: day
sk: deň

en: From email address
sk: E-mailová adresa odosielateľa

en: not published
sk: nezverejnené

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Emails
sk: E-maily

en: Undefined language (@langcode)
sk: Nedefinovaný jazyk (@langcode)
