Protected node (7.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: yes
th: ตกลง

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: week
th: สัปดาห์

en: Access
th: การเข้าถึง

en: no
th: ไม่

en: Count
th: จำนวน

en: published
th: ตีพิมพ์

en: not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Language neutral
th: ไม่ขึ้นกับภาษา

en: Emails
th: อีเมล
