Protected node (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: yes
af: ja

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Password
af: Wagwoord

en: edit
af: redigeer

en: published
af: gepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd
