Protected node (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: yes
ar: نعم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Access
ar: الوصول

en: Updated
ar: التحديث

en: no
ar: لا

en: Count
ar: العدد

en: OK
ar: موافق

en: published
ar: منشور

en: day
ar: يوم

en: month
ar: شهر

en: not published
ar: غير منشور

en: Language neutral
ar: اسم اللغة

en: Undefined language (@langcode)
ar: لغة غير معينة (@lagncode)
