Protected node (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: yes
bg: да

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Password
bg: Парола

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: week
bg: седмица

en: Updated
bg: Обновено

en: no
bg: не

en: Count
bg: Брой

en: Email content
bg: Текст на съобщението

en: published
bg: публикувано

en: year
bg: година

en: not published
bg: непубликувано

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален
